28%

Clema fixare FI206MM 12L SCANIA

Cod produs - SKU T096.3387
37,38 RON (fara TVA)
63,32 RON
45,23 RON (TVA inclus)
La comenzile mai mari de 250 de lei, beneficiezi de TRANSPORT GRATUIT oriunde în țară!
Finantare prin Credit Online smart by BT Direct
Calculeaza rata
Produsul nu mai este disponibil in magazinul nostru.

Descriere

MB-OE 004321821
SCANIA-OE 1391743
SCANIA-OE 2020613
SCANIA-OE 20399824
MAN-OE 8150108
PRODUCENT 81974606041

Detalii

Produse recomandate